biegaj z nami - bydgoszcz - myślęcinek
 
Dołącz do nas na Facebook -











Biegaj z Nami    wxc 2013 bydgoszcz







LISTA STARTOWA BYDGOSZCZ NA START 27-04-2014


1 KWIATKOWSKI JAKUB BYDGOSZCZ
2 KLOSKOWSKI ADAM CHOJNICE
3 GAłKA MARIUSZ BYDGOSZCZ
4 GAłKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
5 KAZUBOWSKI JACEK BIAłE BłOTA
6 GRAPATYN PIOTR BYDGOSZCZ
7 RYBA PRZEMEK BYDGOSZCZ
8 PAUKA ŁUKASZ BYDGOSZCZ
9 LEMAńCZYK ZYGMUNT NIEMCZ
10 DRAPIEWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
11 SKOTARCZAK MATEUSZ INOWROCłAW
12 MORAWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
13 NAWROCKI DAMIAN BYDGOSZCZ
14 TELEJKO ŁUKASZ KOBYLARNIA
15 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ
16 TOMACKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
17 KEMPA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
18 SKIERA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
19 LATOS PAWEł BYDGOSZCZ
20 KLINIKOWSKI JACEK ŚWIEKATOWO
21 SIUDA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
22 LOTA MARCIN OSóWIEC
23 GąSIOROWSKI ROBERT BYDGOSZCZ
24 PIETRASZAK TOMASZ BIAłE BłOTA
25 PIETRASZAK MIłOSZ BIAłE BłOTA
26 HENSELEK MICHAł BYDGOSZCZ
27 JANIK ROMAN KWIDZYN
28 NOWAKOWSKI MATEUSZ CIECHOCINEK
29 ANTCZAK FILIP BYDGOSZCZ
30 BADZIąGOWSKA PAULINA BYDGOSZCZ
31 BOSIACKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
32 DULIńSKA DOROTA NIEMCZ
33 HARKO PAWEł BYDGOSZCZ
34 POLASIK MICHAł BYDGOSZCZ
35 GłOWACKI SZYMON BYDGOSZCZ
36 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ
37 TRZCIńSKI FRANCISZEK CHEłMNO
38 GURNA WIKTORIA BYDGOSZCZ
39 NOWOGRODZKA KAROLINA KWIDZYN
40 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ
41 ŁOPATKA MICHAł WłóKI
42 KABACIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
43 DZIEWIECZYńSKA KASIA BYDGOSZCZ
44 FAC MARTA BYDGOSZCZ
45 BARTCZAK RADOSLAW BYDGOSZCZ
46 KRAHL RADEK BYDGOSZCZ
47 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ
48 ROK KASIA BYDGOSZCZ
49 ROK WOJCIECH BYDGOSZCZ
50 KWIATKOWSKI DAMIAN RAKOWIEC
51 BUZAłA RAFAł BIAłE BłOTA
52 ŚLUGAJ TOMASZ KORONOWO
53 MARACH PIOTR TORUń
54 KUCA MICHAł BYDGOSZCZ
55 SZWANKOWSKI HUBERT CHOJNICE
56 ŻUKOWSKA JOANNA CHARZYKOWY
57 REMLINGER MICHAł BYDGOSZCZ
58 KRUSZYńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
59 SAWICKA ANETA BYDGOSZCZ
60 SZYSZKA MARIUSZ BYDGOSZCZ
61 KLIMEK PAWEł BYDGOSZCZ
62 KUBIAK AGATA BYDGOSZCZ
63 SKORNIA ELIZA BYDGOSZCZ
64 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ
65 LICHOCKI MARCIN BYDGOSZCZ
66 WOźNIAK MONIKA BYDGOSZCZ
67 MATUSZAK DOROTA BYDGOSZCZ
68 LUZAK MIROSłAW BYDGOSZCZ
69 NOWICKA KAROLINA BYDGOSZCZ
70 SEROCKI ADRIAN BYDGOSZCZ
71 HAIZE TOMASZ BYDGOSZCZ
72 STANKIEWICZ DARIUSZ MAKSYMILIANOWO
73 WARSZAWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
74 WAłDOCH AGNIESZKA KORONOWO
75 KUCHCZYńSKI ADAM BYDGOSZCZ
76 PERKOWSKI RAFAł KIKół
77 SZABLEWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
78 KOSTRZEWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
79 DZIEKAN WOJCIECH BYDGOSZCZ
80 KWIATKOWSKA ELżBIETA BYDGOSZCZ
81 GRUPA MARCIN PRZYłęKI
82 DROZDOWSKA ANNA KRUSZYN KRAJEńSKI
83 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ
84 ZAGOżDżON PIOTR BYDGOSZCZ
85 ZMUDZINSKI MARCIN BYDGOSZCZ
86 CIEPłUCH ZOFIA BYDGOSZCZ
87 WęGRZYN PAWEł WIęCBORK
88 OSOWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
89 WYSMOLIńSKI RAFAł BIERNATKI
90 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ
91 DZIEWIECZYńSKA MIROSłAW BYDGOSZCZ
92 KUCZMA PAWEŁ żNIN
93 KANIA MICHAł BYDGOSZCZ
94 JABłOńSKI JAROSłAW CIECHOCINEK
95 GIERSZEWSKA GRAżYNA BYDGOSZCZ
96 KACZMARCZYK HANNA BYDGOSZCZ
97 WIśNIEWSKI WłODZIMIERZ TORUń
98 BORYS ADAM BYDGOSZCZ
99 SITARZ MICHAł TORUń
100 SZWICHTENBERG ALDONA POLSKA
101 DZIEWIECZYńSKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
102 SZPADZIńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
103 MARUT RYSZARD BYDGOSZCZ
104 SZPADZIńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
105 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ
106 CHYLIńSKA DOROTA GRUDZIąDZ
107 ŻARKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
108 NOGGA SEBASTIAN ZIELONA GóRA
109 OLESIAK PIOTR TORUń
110 SZCZYGIEł JUSTYNA TARNOWO PODGóRNE
111 KURJATO MICHAł BYDGOSZCZ
112 DREWS GRZEGORZ BYDGOSZCZ
113 BIALACHOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
114 WARLINSKI ADAM BYDGOSZCZ
115 CHMIELARSKI PIOTR BYDGOSZCZ
116 TRYT MACIEJ BYDGOSZCZ
117 TUBAJA ALBERT BYDGOSZCZ
118 BIAłEK DAWID NAKłO NAD NOTECIą
119 SZNAJDER BEATA WARSZAWA
120 RAKOWSKA NATALIA BYDGOSZCZ
121 KANTORSKI ZBYSłAW BYDGOSZCZ
122 MAZUROWSKA ANDżELIKA TCZEW
123 KUBCZAK-KOSICKA ANNA TORUń
124 OLSZEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
125 LASSAK BARTOSZ BYDGOSZCZ
126 FIGAJ-GRAJEK AGNIESZKA KOBYLNICA
127 WARLINSKI PIOTR BYDGOSZCZ
128 NIEREBIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
129 GAJZLER JERZY BYDGOSZCZ
130 ROSZCZYN DAWID BYDGOSZCZ
131 GACKA RAFAł SICIENKO
132 SZWICHTENBERG ALDONA POLSKA
133 SMIETANA MIROSLAW DOBRCZ
134 HILDEBRANDT WALDEMAR LUZINO
135 ŚLOT MICHAł TORUń
136 SZULC ŁUKASZ FORDON
137 HAJDUKIEWICZ SZYMON BYDGOSZCZ
138 HOłTYN PATRYK RADZIEJóW
139 BIZOń MICHAł BYDGOSZCZ
140 GACKOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
141 RYBAK DANIEL BYDGOSZCZ
142 KANTOWICZ PAWEł BYDGOSZCZ
143 GóźDź TOMASZ BYDGOSZCZ
144 WIEWIóRKA PIOTR TORUń
145 MISIASZEK MAREK BYDGOSZCZ
146 ZAGOżDżON WIOLETA SOLEC KUJAWSKI
147 łUKWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
148 łUKWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
149 KWIATKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ
150 GREFKOWICZ PAWEł TORUń
151 PISKOń PAWEł TORUń
152 WIśNIEWSKI JANUSZ TORUń
153 ŁOBODZIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
154 TROKA TOMASZ CHOJNICE
155 OLKOWSKI HENRYK BYDGOSZCZ
156 MACIEJEWSKA - BłACHEWICZ JOANNA BYDGOSZCZ
157 JAKIELEWICZ WIOLETA BYDGOSZCZ
158 KASPEROWICZ JACEK BYDGOSZCZ
159 ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY
160 KRZYMIńSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
161 LEWANDOWSKI JACEK BYDGOSZCZ
162 JASKóLSKA KATARZYNA NAKłO NAD NOTECIą
163 MAJEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
164 HOLICZKO MIROSŁAW BYDGOSZCZ
165 GóRECKI PATRYK BYDGOSZCZ
166 MEYER ŁUKASZ BYDGOSZCZ
167 MALINOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
168 REPKA MAREK BYDGOSZCZ
169 REPKA ANNA BYDGOSZCZ
170 KUJAWA PIOTR BYDGOSZCZ
171 PRąTNICKI MARIUSZ INOWROCłAW
172 WARDA JAKUB GąSAWA
173 KUTYłA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
174 TUPTANOWSKI PRZEMEK BYDGOSZCZ
175 SKORA-TUPTANOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
176 DANIELEWSKI MARIUSZ ZłAWIEś WIELKA
177 JASKULSKI KAZIMIERZ GRUDZIąDZ
178 JASKULSKA MIRELA GRUDZIąDZ
179 MOCZYNSKI LESZEK BYDGOSZCZ
180 LASEK PAWEł SIEMKOWO
181 ANGIEL WŁADYSŁAW BYDGOSZCZ
182 WELM GRZEGORZ CZęSTOCHOWA
183 ROSZCZYN DAWID BYDGOSZCZ
184 HOLICZKO MIROSŁAW BYDGOSZCZ
185 TRZCIńSKI EUGENIUSZ BYDGOSZCZ
186 TOPCZEWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ
187 KWIATKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
188 WIśNIEWSKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
189 KUźMICKI DAMIAN PIłA
190 GOłUNSKI JERZY BYDGOSZCZ
191 WAWRZYNIAK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
192 SMOLIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
193 BREDOW MAREK BYDGOSZCZ
194 RYCHLEWSKI TOMASZ CZERNIN
195 SERAFIN PAWEł WARZYMICE
196 WILCZYŃSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
197 RAKOWSKA EWA BYDGOSZCZ
198 BIESIADA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
199 SADłECKI PAWEł GRUDZIąDZ
200 GóRCZYńSKI ZBIGNIEW FABIANKI
201 BIERNACKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
202 RAJS ARKADIUSZ OSIELSKO
203 HOPPE TOMASZ BYDGOSZCZ
204 JURCZYK ARTUR BYDGOSZCZ
205 PASZKIET REMIGIUSZ BARCIN
206 NITKA IRENEUSZ NAKłO NAD NOTECIą
207 LUZAK SZYMON BYDGOSZCZ
208 SUDOł JACEK BYDGOSZCZ
209 PIETRZKIEWICZ PIOTR BYDGOSZCZ
210 ANTCZAK FILIP BYDGOSZCZ
211 ADAMCZEWSKA-KMIEć NATALIA BYDGOSZCZ
212 STEMPNIAK KRZYSZTOF INOWROCłAW
213 NIEWOLSKI MARCIN ŻNIN
214 BADOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
215 WITKOWSKI ANDRZEJ NIEMCZ
216 PESTKA PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
217 GRECHUTA TOMASZ BYDGOSZCZ
218 ZARON SLAWOMIR BYDGOSZCZ
219 ZAROSA PATRYK BYDGOSZCZ
220 WłODARCZAK WITOLD BYDGOSZCCZ
221 CEGIELSKI MACIEJ ŚWIEKATOWO
222 SCHUTZ TOMASZ GDYNIA
223 WILK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
224 LEWANDOWSKI RAFAL BYDGOSZCZ
225 ŁęCKI MARCIN TORUń
226 CHMIELEWSKI JAN TORUń
227 BIńKOWSKI DAREK BYDGOSZCZ
228 RAPACKI KAMIL PłOCK
229 KANJERSKI JERZY BYDGOSZCZ
230 PERLINSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
231 DOMINICZAK PIOTR BYDGOSZCZ
232 MARKIEL BARTOSZ SZUBIN
233 KAłAMARSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
234 URBAńSKI DANIEL BYDGOSZCZ
235 MOMOT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
236 KUBANEK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
237 RYBARCZYK MONIKA BYDGOSZCZ
238 ŚWIDER DAWID WłOCłAWEK
239 KWAśNIEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
240 KURKOWSKA MAGDALENA CHEłMżA
241 DOMAN JANUSZ BRZOZA
242 SMERLIŃSKI ROBERT BYDGOSZCZ
243 PACZKOWSKI JACEK STRZELNO
244 GóRSKA DANUTA DABRóWKA NOWA
245 SZAL ALEKSANDRA POZNAń
246 ZBOIńSKI FILIP BYDGOSZCZ
247 HEROLD MACIEJ BYDGOSZCZ
248 NIEWOLSKI MARCIN ŻNIN
249 ŚWIDERSKA ANITA SIERPC
250 POCZWARDOWSKI KAMIL SIERPC
251 WAWRZYNIAK MACIEJ BYDGOSZCZ
252 BIELAWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
253 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA
254 ROGOZIńSKI TOMASZ LUBICZ GóRNY
255 CICHOńSKA- BAZAK MARZENA BYDGOSZCZ
256 KUźMA MACIEJ SZUBIN
257 TUCZYńSKI SYLWESTER BYDGOSZCZ
258 BUDZIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
259 GUMOWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
260 LISEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
261 NIEDBALSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
262 PARUSZEWSKI ROBERT GDYNIA
263 KUCHCIńSKI ARKADIUSZ BIAłE-BłOTA
264 JOACHIMIAK KINGA MROCZA
265 CIEśLIK MAREK ŚLESIN
266 TRYT PIOTR OBROWO
267 DREWS KATARZYNA BYDGOSZCZ
268 WIŚNIEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
269 DREżEWSKA OLA BARCIN
270 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ
271 BERNACIAK MATEUSZ MOGILNO
272 SUCHORAK MAJA SOPOT
273 DąBKOWSKI MACIEJ SOLEC KUJAWSKI
274 SZYMCZAK MALGORZATA BYDGOSZCZ
275 GOSTOMCZYK MARCIN NAKłO NAD/NOT
276 TOMASZEK SEBASTIAN BYDGOSZCZ
277 CHOJNACKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ POLAND
278 WIśNIEWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
279 SCHROEDER PAWEł BYDGOSZCZ
280 BIERNACKI SłAWOMIR BIAłE BłOTA
281 DEPTUłA GRZEGORZ OSIELSKO
282 TACIKIEWICZ ANNA BYDGOSZCZ
283 BRYMERSKA ANETA IłAWA
284 WINKLEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
285 WINKLEWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
286 DROżDZYńSKI DAWID WITKOWO
287 MILCZAREK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
288 RóżAńSKI KAROL ŁYSOMICE
289 DąBROWSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
290 MAłECKI TOMASZ TORUń
291 KOWALSKI KAMIL KWIDZYN
292 LEMKE MICHAł GDAńSK
293 BRZUZY TOMASZ GDAńSK
294 OMNICZYńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
295 STASIAK OLAF SADKI
296 SOBOL JAKUB BYDGOSZCZ
297 DRZEWICKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
298 WONIAKOWSKI CZESłAW BYDGOSZCZ
299 SMOLIńSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
300 STASZEWSKI ADAM DOBRCZ
301 ERDMAńCZYK ANNA LUZINO
302 LATOSZEWSKI PIOTR KLESZCZEWO
303 TARKOWSKI JACEK TCZEW
304 ŚPICA LESZEK BYDGOSZCZ
305 KęDZIERSKI RAFAł BYDGOSZCZ
306 LESZCZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
307 SLIPCEWICZ TOMASZ RAKOWIEC
308 WAWRUCH BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
309 WINIARSKI ŁUKASZ TORUń
310 ŚWITAłA ROMAN KWIDZYN
311 BIELECKI ŁUKASZ ŚWIECIE
312 KARóLEWSKI KRZYSZTOF INOWROCłAW
313 GLASNER RAFAŁ BYDGOSZCZ
314 KALINOWSKI WOJCIECH TORUń
315 KUFEL JACEK BYDGOSZCZ
316 GRABOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
317 MOSIOłEK ANNA TORUń
318 MOSIOłEK TOMASZ TORUń
319 ORZECHOWSKI MARCIN TORUŃ
320 TARASKA MARCIN BARCIN
321 MROZIK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
322 MITKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ
323 WASZAK ARTUR BYDGOSZCZ
324 ROGALLA BARTOSZ BRUSY
325 RYBACKI MARCIN BYDGOSZCZ
326 SULIMA MACIEJ BYDGOSZCZ
327 KLASA JACEK GDYNIA
328 KOWALKOWSKI FILIP BYDGOSZCZ
329 JABłONSKI MARCIN BYDGOSZCZ
330 CHUDY ANNA OLSZTYN
331 LOTA ALEKSANDRA OSóWIEC
332 DEKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
333 DERENGOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
334 SIEKIERKA ROBERT BYDGOSZCZ
335 IWANEK DOMINIKA BYDGOSZCZ
336 GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
337 BEDNARZ MALWINA CHODZIEż
338 RZEKANOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
339 TESSA KAROL LISI OGON
340 JARUSZEWSKA AGATA BYDGOSZCZ
341 BUTOWT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
342 JANICKI MARIUSZ KRUSZYN
343 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE
344 GOZIMIRSKI ADAM BYDGOSZCZ
345 KOMINIAREK KACPER MUROWANIEC
346 FAJFER ROBERT BYDGOSZCZ
347 DąBROWSKA BOMBAłA MARTYNA KRUSZYN
348 PRIEBE KATARZYNA BYDGOSZCZ
349 JANAS KAROLINA BYDGOSZCZ
350 GRUBICH ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
351 ŻAKOWICZ ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
352 POPOWSKA BARBARA BYDGOSZCZ
353 POPOWSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
354 CZAJKOWSKI TOMASZ TERESIN
355 KANARKOWSKI STANISłAW CZARNOWO
356 KUBIńSKI JAKUB OSIELSKO
357 WAWRZYNIAK DOMINIK WYSTęP
358 PAKULSKI RAFAł BYDGOSZCZ
359 BAZAK CEZARY BYDGOSZCZ
360 PALIńSKI GRZEGORZ STAWKI
361 STOPA KRZYSZTOF TCZEW
362 FARULEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
363 FALKOWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
364 FRąCKOWIAK MARTA MYśLęCINEK
365 JANCZARSKI MARCIN TORUń
366 WAłACH SANDRA WIESZCZęTA
367 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA TORUń
368 MOROSZCZAK BOGUMIł BYDGOSZCZ
369 CHODóR PAWEł BYDGOSZCZ
370 JANKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
371 JANKOWSKA KINGA BYDGOSZCZ
372 BEDNARCZYK ADRIAN BYDGOSZCZ
373 WISZTART MATEUSZ BYDGOSZCZ
374 SUTKOWY DAMIAN JAROSłAW
375 RUSIECKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
376 BILSKI SZYMON SęPóLNO KRAJEńSKIE
377 BERNDT MAGDALENA BYDGOSZCZ
378 MATJAKOWSKA EDYTA BYDGOSZCZ
379 GROCHOWALSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
380 JORDANOWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
381 KOSUCIńSKI SłAWOMIR POLANICA ZDRóJ
382 LEMANOWICZ KATARZYNA BYDGOSZCZ
383 DOMŻALSKI MAREK ŁOCHOWO
384 KALINOWSKA KAMILA BYDGOSZCZ
385 SIKORSKI PIOTR BYDGOSZCZ
386 TOPOREK BEATA GDAńSK - OSOWA
387 PIRSKI ADAM GDAńSK - OSOWA
388 ZAJąKAłA ADAM CZARNOWO
389 MYSZA JAKUB BYDGOSZCZ
390 ŻMICH MICHAł BYDGOSZCZ
391 WIERSKI JAROSłAW LIPNIKI
392 CIESIELSKA MONIKA BYDGOSZCZ
393 KORCZAK MIKOłAJ WIęCBORK
394 DZIERLIńSKI PAWEł ŚWIECIE
395 LISIECKI PATRYK INOWROCłAW
396 KęDZIERSKA MAłGORZATA ŁOCHOWICE
397 MURAWSKA IWONA ŻNIN
398 SENGER ROBERT WARSZAWA
399 DEPTUłA WOJCIECH BYDGOSZCZ
400 GIERSZ KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
401 MAZUR MARCIN NOWA WIEś WIELKA
402 KIERZKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
403 RULEWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
404 SMALEC BARTOSZ KWIDZYN
405 ZDZIAREK ARTUR BYDGOSZCZ
406 KIEłKOWSKI MACIEJ MAłA NIESZAWKA
407 JASINIEWSKI SłAWOMIR ŚWIECIE
408 WSZOłEK KRZYSZTOF MAłE RUDY
409 GRZEGOREK JAKUB BYDGOSZCZ
410 ŁABENDA TOMASZ BYDGOSZCZ
411 GóRNY MACIEJ BYDGOSZCZ
412 GUTKOWSKA EWELINA PRUSZCZ
413 KłOSOWICZ MARCIN BYDGOSZCZ
414 BOINSKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
415 MłODZIK ADAM BYDGOSZCZ
416 KULKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
417 GUTKOWSKI ZBYSZEK PRUSZCZ
418 KINALSKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
419 DęBIńSKI DANIEL OSIELSKO
420 RZEPKA MATEUSZ BYDGOSZCZ
421 RAKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
422 KARCZEWSKI ŁUKASZ TORUń
423 PIECHOCKI PATRYK JARUżYN
424 JASIENIECKI EMIL BYDGOSZCZ
425 MłODZIK AGNIESZKA BYDGOSZCZ
426 WENDA MATEUSZ BYDGOSZCZ
427 FLEJTER RADOSłAW ŻNIN
428 CIEśLIK IWONA BYDGOSZCZ
429 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
430 JANKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
431 JARANOWSKI MICHAL GRUDZIADZ
432 BłAżEJCZYK ŁUKASZ OSTROMECKO
433 PRZYBYLSKI ROBERT BYDGOSZCZ
434 KOWALSKI JACEK KUJ-POM
435 KOłAKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
436 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
437 ANGIELCZYK MIROSłAW ŚWIECIE
438 SZWAGROWSKI TOMASZ KRUSZWICA
439 GUTKOWSKI LECH GóRNA GRUPA
440 DęBSKI RAFAł BYDGOSZCZ
441 ERDMAŃCZYK MARTA BRUSY
442 SZAFRAńSKA BEATA BYDGOSZCZ
443 ŚLAZIńSKI DANIEL BYDGOSZCZ
444 WOJCIECHOWSKA ANGELIKA LASKOWICE
445 ZAMELSKI PAWEł TRZCINIEC
446 URBAńSKA EMILIA ŁOCHOWICE
447 MAJEWICZ VIOLETTA BYDGOSZCZ
448 FORNEY MARCIN GRUDZIąDZ
449 MATURA IZABELA BYDGOSZCZ
450 KRUEGER WALDEMAR ŁOCHOWICE
451 CHMIELEWSKI SEBASTIAN MUROWANIEC
452 CHOJNACKA DOMINIKA BYDGOSZCZ
453 WINIARSKI GRZEGORZ ŚWIECIE
454 NAWROCKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
455 MURAWSKI SYLWESTER GRUDZIąDZ
456 MACIOCHA ARKADIUSZ CZłUCHóW
457 WRóBLEWSKA MAłGORZATA BIAłE BłOTA
458 STROMCZYńSKI WIESłAW BYDGOSZCZ
459 GOźDZIńSKI PRZEMYSłAW KROBIA
460 RATAJEK BłAżEJ GRUDZIąDZ
461 UNIżYCKI ROBERT BYDGOSZCZ
462 CYRTA PAWEł FORDON
463 CYRTA REMIGIUSZ FORDON
464 SZAFRAńSKA SONITA WYSTęP
465 HETZIG PIOTR PIłA
466 NALEWALSKI PAWEł MOGILNO
467 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE
468 MACIEJEWSKA-BłACHEWICZ JOANNA BYDGOSZCZ
469 BłACHEWICZ MARCIN BYDGOSZCZ
470 LANGE MONIKA SICIENKO
471 DOBREK WOJCIECH SZCZECIN
472 NIEPOKÓJ ADAM ŁOCHOWO
473 SUTKOWY PAWEł BYDGOSZCZ
474 ŻYCHOWSKI RAFAł ZALESIE
475 WIDźGOWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
476 HOłOWNIA WOJCIECH BYDGOSZCZ
477 GWóźDź KAMIL WIęCBORK
478 BURCZYK MICHAL BYDGOSZCZ
479 KRAJEWSKI SZCZEPAN BYDGOSZCZ
480 KOTYŃSKA AGNIESZKA TRZCINIEC
481 KOTYŃSKI GRZEGORZ TRZCINIEC
482 MAJEWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
483 SPYCHALSKI WALDEMAR ŁOCHOWICE
484 ŚWIęCICKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
485 ŚWIECIAK SEBASTIAN BYDGOSZCZ
486 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW ALEKSANDRóW KUJAWSKI
487 MAKOWSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
488 CHYLIńSKA MARTA BYDGOSZCZ
489 CHWIEDUK MAGDALENA BYDGOSZCZ
490 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ TORUŃ
491 FARMAS DANIEL BYDGOSZCZ
492 DZIOBA BŁAZEJ SINIARZEWO
493 ZIęTARSKA SANDRA GRUDZIąDZ
494 BIAłKA KAMIL BYDGOSZCZ
495 BOROWSKI ARTUR TORUń
496 MICHALCZAK BARTOSZ BARCIN
497 JAKUBCZAK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
498 GLINIECKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
499 STOBIERSKI ADRIAN BYDGOSZCZ
500 SMOLAREK TOMASZ BYDGOSZCZ
501 TORBICKI WALDEMAR GRUDZIąDZ
502 NAWROCKI RADOSłAW TUCHOLA
503 RYBICKI ARTUR TORUń
504 DEJEWSKI ARKADIUSZ TORUń
505 KAMIńSKI STEFAN TORUń
506 KWIATKOWSKA MARTA BYDGOSZCZ
507 PIEKARSKI MAREK BYDGOSZCZ
508 RAKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
509 KRYSKE MARIUSZ BIAłE BłOTA
510 SIKORA ARTUR BYDGOSZCCZ
511 ZIMMER KRZYSZTOF TORUŃ
512 SKARBEK MAREK BYDGOSZCZ
513 ROK WOJCIECH BYDGOSZCZ
514 STEFAN SYLWIA JEżEWO
515 KNIOłA DOROTA GRUDZIąDZ
516 DAGIEL ALEKSANDER BYDGOSZCZ
517 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
518 MąDRA LIDIA KAMIENIEC
519 KALATA ŁUKASZ GóRSK
520 KUś ŁUKASZ BYDGOSZCZ
521 BRZYKCY KAROLINA WTELNO
522 KASAK KAMIL JEżEWO
523 TRENDEWICZ MARCIN WąBRZEźNO
524 KANTOWICZ MAłGORZATA BYDGOSZCZ
525 PARUCKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
526 SZENK MARTA BYDGOSZCZ
527 MATOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
528 POZORSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
529 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA JANIKOWO
530 ANDRZEJEWSKI WOJTEK BYDGOSZCZ
531 KOTOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
532 DERENDA PAWEł INOWROCłAW
533 MAJłOWSKI PIOTR GORZóW WLKP.
534 DąBROWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
535 DAGIEL MACIEJ BYDGOSZCZ
536 PODżEREK MACIEJ RYNARZEWO
537 ZBIRANEK REMIGIUSZ BYDGOSZCZ
538 NIEREBIńSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
539 JAKUBCZAK MICHAł SICIENKO
540 JAKUBCZAK RAFAł WIERZCHUCINEK
541 RADECKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
542 URBAńSKA EWA BYDGOSZCZ
543 JANOWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN
544 TYMCZEWSKI MACIEJ GNIEZNO
545 TYMCZEWSKA ALICJA GNIEZNO
546 OLKOWSKI EUGENIUSZ BYDGOSZCZ
547 WOłOCH MARCIN BYDGOSZCZ
548 PTAK MACIEJ BYDGOSZCZ
549 BONK TOMASZ BYDGOSZCZ
550 ULCZYNSKA EWA BYDGOSZCZ
551 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ
552 RACINOWSKI ADAM śWIECIE
553 SIEńSKI JACEK NIEMCZ
554 REWOLIńSKA PAULINA BYDGOSZCZ
555 BIEńKOWSKI FILIP BYDGOSZCZ
556 STYSIAK GRZEGORZ BYDGOSZCZ
557 DRYGLAS PAWEł BYDGOSZCZ
558 SKUBISZEWSKI DAMIAN ŁOCHOWO
559 KOSEDA MICHAł ŚWIECIE
560 WIśNIEWSKI DAWID BYDGOSZCZ
561 WYSMOLINSKI PIOTR OSIELSKO
562 BUCłAW PIOTR BYDGOSZCZ
563 WłóDARCZAK BARBARA BYDGOSZCZ
564 DRZEWIECKI RAFAł NIEMCZ
565 MILER KAROL CHOJNICE
566 JURAS MAłGORZATA NAKłO NAD NOTECIą
567 SILWANOWICZ ANDRZEJ BYDGOSZCZ
568 GERWEL MARTA BYDGOSZCZ
569 ZGORZELSKA MAłGORZATA MłAWA
570 MACIEJEWSKI RAFAł ŻNIN
571 GóRECKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
572 PłUCIENNIK PAWEł ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
573 KRóL RAFAł BYDGOSZCZ
574 DANIELSEN VEGARD BYDGOSZCZ
575 KRISTOFFERSEN INGUNN BYDGOSZCZ
576 BREILAND OLA BYDGOSZCZ
577 HøIHILDER STIAN BYDGOSZCZ
578 MACHOWSKI JACEK BYDGOSZCZ
579 KUźMICKA KAROLINA BYDGOSZCZ
580 ŁENGOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
581 WOźNIAK ARTUR GNIEWKOWO
582 ZAKURZEWSKI TOMASZ BRZOZA
583 BERNDT MACIEJ BYDGOSZCZ
584 PAWLAK ROBERT BYDGOSZCZ
585 BASA JACEK KRUSZWICA
586 MUCHA PIOTR POTULICE
587 BUCOŃ WIKTOR SZUBIN
588 CHMURA MACIEJ BYDGOSZCZ
589 WOJNOWSKI FILIP KRUSZYN
590 PUKAS MAREK BYDGOSZCZ
591 LUTKOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
592 LUTKOWSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
593 JęDRZEJCZYK PIOTR WYSTęP
594 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSZCZ
595 OSIńSKA DOMINIKA CHEłMżA
596 GOłęBIEWSKI JERZY ZIELONKA
597 MAREK MAGDALENA BYDGOSZCZ
598 MAREK WOJCIECH BYDGOSZCZ
599 ŚWIERCZEK ALEKSANDRA MęCIKAł- STRUGA
600 LORENS PAULINA BYDGOSZCZ
601 MAZUR JACEK BYDGOSZCZ
602 POLANSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
603 GANCKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
604 POLANSKA BEATA BYDGOSZCZ
605 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW INOWROCłAW
606 BUSSE PIOTR BYDGOSZCZ
607 WIśNIEWSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ
608 PUłAWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
609 GROCHOWALSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
610 JANIAK MARCIN BYDGOSZCZ
611 CIEśLIK PAWEł BYDGOSZCZ
612 STEFANOWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
613 WóDZ MICHAł BYDGOSZCZ
614 BIEDZIAK PIOTR BYDGOSZCZ
615 SZEFFLER ARTUR BYDGOSZCZ
616 ŁOś DARIUSZ ZAMOść
617 ŚWIERAD PAWEł KOWALEWO POMORSKIE
618 KOSECKI TOMASZ BYDGOSZCZ
619 GRALIK KACPER BYDGOSZCZ
620 FRYCKOWSKI ADAM OLIMPIN
621 PIERUCKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
622 KęPIńSKA KATARZYNA PRZYłęKI
623 WOJCIECHOWSKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
624 KALISZ MARIUSZ GRUDZIąDZ
625 OBUCHOWICZ WERONIKA SOLEC KUJAWSKI
626 CZAJKOWSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
627 MEJGIER ANGELIKA WIęCBORK
628 DĘBSKI WŁODZIMIERZ BYDGOSZCZ
629 ŚWIATłY PAWEł BYDGOSZCZ
630 NOWAK ROKSANA BYDGOSZCZ
631 ULAN NATALIA BYDGOSZCZ
632 NAGIERSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
633 JUREK SZYMON NAKłO NAD NOTECIą
634 KACZóWKA GRZEGORZ STRZELNO
635 GOźDZIK DAGMARA ŁóDź
636 ŁUGOWSKA AGNIESZKA NIEMCZ
637 LISIECKI JACEK NIEMCZ
638 ŁUGOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
639 GROCHOLSKI MARCIN BYDGOSZCZ
640 MUSIAłA ADAM BYDGOSZCZ
641 MALISZEWSKI KAMIL NOWE
642 KONITZ LECH BYDGOSZCZ
643 TRACZYK DOROTA TORUń
644 ŚLIWIńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
645 SIP KAROL BYDGOSZCZ
646 MEJGIER KAROL WIęCBORK
647 BąK BOGDAN BYDGOSZCZ
648 PARDO MICHAł ŻELECHLINEK
649 ZACH ANETA WIĘCBORK
650 MEJGIER PAWEł SYPNIEWO
651 SZYMCZAK POLA BYDGOSZCZ
652 WIERZBOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
653 KOWALSKA ANGELIKA PRZYłęKI
654 CZAJKOWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
655 MICKIEWICZ JAN GRUDZIąDZ
656 BOROŃSKI TOMASZ WTELNO
657 BRYJA ROBERT BYDGOSZCZ
658 OCHOCKI MACIEJ INOWROCłAW
659 WIśNIEWSKA KAROLINA RADZIEJóW
660 WęGIELEWSKI SZYMON BYDGOSZCZ
661 ABDOUL ROMARIC BYDGOSZCZ
662 SWOBODA DANIEL BIAłE BłOTA
663 WODEJKO ARTUR SOLEC KUJAWSKI
664 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
665 KORZENECKI PIOTR BYDGOSZCZ
666 JANKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
667 ŁOBOżEWICZ MARIA BYDGOSZCZ
668 BOJAKOWSKA MAłGORZATA SOLEC KUJAWSKI
669 BOJAKOWSKA AGNIESZKA SOLEC KUJAWSKI
670 NOGGA MAREK BYDGOSZCZ
671 FALKOWSKI IRENEUSZ BYDGOSZCZ
672 ROSZAK KINGA POZNAN
673 TRUDNOWSKI JANUSZ BYDGOSZCZ
674 SZULC FILIP BYDGOSZCZ
675 LEWICKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
676 WAWRZYNIAK MICHAł SOLEC KUJAWSKI
677 MRUK-WAWRZYNIAK PATRYCJA SOLEC KUJAWSKI
678 KOZIEł TOMASZ BYDGOSZCZ
679 KARWASZ ANDRZEJ PAKOść
680 LEWANDOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
681 HEINRICH PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
682 TYMOSIAK MATEUSZ BIAłE BłOTA
683 KUCHARSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
684 BYKOWSKI JERZY BYDGOSZCZ
685 SKRZYPCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
686 JAKUBIAK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
687 JAKUBIAK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
688 WALCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
689 WęGIELEWSKI JAKUB BYDGOSZCZ
690 SZULC RADOSłAW BYDGOSZCZ
691 CZERWIńSKA ZUZANNA BYDGOSZCZ
692 OżóG JAROSłAW OSIELSKO
693 PRZYBYLSKA KATARZYNA WIęCBORK
694 JAGIEłA JAROSłAW BYDGOSZCZ
695 KUKIEłA PIOTR WARSZAWA
696 DRAPIEWSKI PATRYK BYDGOSZCZ
697 DOBROWOLSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
698 BORUTA DOROTA BYDGOSZCZ
699 KOŚCIELAK MACIEJ BYDGOSZCZ
700 KRUCZKOWSKA-LASSAK ANITA STRZELCE GóRNE
701 LEWANDOWSKI MAREK CHEłMNO
702 STELMACH AGATA RYTEL
703 NAWROCKI MARCIN BYDGOSZCZ
704 CIESLIK PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
705 BORTH MATEUSZ BYDGOSZCZ
706 TARASIńSKI MARTIN BYDGOSZCZ
707 LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
708 PłóCIENNIK MARIA DOBRCZ
709 WOJNAR ROBERT TORUń
710 OLEJNICZAK MAREK BYDGOSZCZ
711 GADOMSKA MARIA BYDGOSZCZ
712 LUDWINIAK BOGDAN BYDGOSZCZ
713 SZOCIńSKI ROBERT INOWROCłAW
714 SAWICKA AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYń
715 KARBOWNIK MARCIN OSTROMECKO
716 CHAMERA ADAM BYDGOSZCZ
717 BUDZIK IRENEUSZ BYDGOSZCZ
718 KOPINJA ADRIANA BRZEG
719 STAŃCZYK KRZYSZTOF TORUŃ
720 ŚLEDŹ MACIEJ TUCHOLA
721 PISAREK JAKUB BYDGOSZCZ
722 ZIELIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
723 GRUSZKA RADOSLAW BYDGOSZCZ
724 JANIKOWSKA AWA BYDGOSZCZ
725 MICHNOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
726 GAWRYCH ANDRZEJ BYDGOSZCZ
727 TOMECZEK RAFAł BYDGOSZCZ
728 PRZYBYLSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
729 WóJCIK EWA BYDGOSZCZ
730 GORCZYńSKI PAWEł GNIEZNO
731 TOMCZAK AGNIESZKA BYDGOSZCZ
732 ZIółKOWSKI JAKUB ŻNIN
733 OLEJNIK RAFAł ŻNIN
734 STANEK MAREK BYDGOSZCZ
735 WOJCIUK ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
736 WOJCIUK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
737 ANDRZEJCZAK RAFAł GRUDZIąDZ
738 NOWAK RAFAł BYDGOSZCZ
739 KRZEMIńSKA DOROTA SADKI
740 BORZYSZKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
741 JASIńSKI MAREK TORUń
742 BEJGIER EDMUND OSIELSKO
743 KOSIńSKI ROBERT PAKOść
744 ARSENIUK ANNA GóRSK, ZłAWIEś WIELKA
745 WśCISłEK DARIUSZ BYDGOSZCZ
746 GLAZIK MATEUSZ SKóRCZ
747 SPINEK ALEKSANDER BYDGOSZCZ
748 KANIA ADRIANA BYDGOSZCZ
749 LEWANDOWSKA SYLWIA BYDGOSZCZ
750 HINZ REMIGIUSZ BYDGOSZCZ
751 WESOłOWSKI JAKUB PIOTRKóW KUJAWSKI
752 OLSZAR AGATA BYDGOSZCZ
753 LEWANDOWSKA MARCELA BYDGOSZCZ
754 SOKOłOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
755 TOMCZUK ADRIAN GRUDZIADZ
756 PAWLAK SZYMON BYDGOSZCZ
757 KIELAR GRZEGORZ BYDGOSZCZ
758 ENGEL LESZEK BYDGOSZCZ
759 GRACZKOWSKA MIROSłAWA BYDGOSZCZ
760 KLAWCZYńSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
761 KRAWIEC JACEK BYDGOSZCZ
762 CHRZANOWSKI MACIEJ OSIELSKO
763 OBDERKO JAN BYDGOSZCZ
764 GNIAZDOWSKI ROMAN BIAŁE BŁOTA
765 GAPSKI DAMIAN WRONKI
766 PONIKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
767 ŁęGOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
768 BUKOLT BARTOSZ BYDGOSZCZ
769 SZYMCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
770 DUDZIńSKI DAWID BYDGOSZCZ
771 PŁUCIENNIK GRZEGORZ JANIKOWO
772 HARĘZA DONATA ŁOCHOWO
773 DERECKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
774 DERECKI PIOTR BYDGOSZCZ
775 LEPRINCE LUDOVIC BYDGOSZCZ
776 BERNADOWICZ BARTOSZ BYDGOSZCZ
777 ERDMAńCZYK JAN LEśNO
778 GAPA WIESłAW SYPNIEWO
779 SIMINSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
780 MELERSKI ADAM OSIEK
781 HORYD JUSTYNA BYDGOSZCZ
782 RYłKO MARCIN BYDGOSZCZ
783 SZULC MARYLA MłAWA
784 GREGROWSKI KRZYSZTOF TORUń
785 PRZYBYLSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
786 BANEK ERNEST BYDGOSZCZ
787 LIDKE AGNIESZKA BYDGOSZCZ
788 WADZIńSKA PAULINA BYDGOSZCZ
789 KOZIAK ROMAN BYDGOSZCZ
790 MRóWCZYńSKI SZYMON ŻNIN
791 SOKOłOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
792 KLOREK MICHAł BYDGOSZCZ
793 STANISZEWSKI PATRYK TORUń
794 KWIATKOWSKI DAWID WROCłAW
795 KOśMICKA EMILIA BYDGOSZCZ
796 SYBILA MICHAł BYDGOSZCZ
797 KOKOCKI PAWEł WIELKA NIESZAWKA
798 DULIńSKI JACEK NIEMCZ
799 LOOSE ANNA BYDGOSZCZ
800 MONSIORSKI ADAM BYDGOSZCZ
801 MALICKA AGATA SZUBIN
802 BUJAK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
803 LUDIAN-STANNY CZESIA BYDGOSZCZ
804 KULCZYńSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
805 KRęCKI DANIEL BYDGOSZCZ
806 OLENDER TOMASZ GRUDZIąDZ
807 ŁUCZAK PAWEł BYDGOSZCZ
808 GACKA ANNA SICIENKO
809 MILAK ARKADIUSZ WłOCłAWEK
810 PYRKA RADOSłAW ŚWIECIE
811 GóRSKA WERONIKA BYDGOSZCZ
812 JUREK SZYMON NAKłO NAD NOT.
813 ROGOZIńSKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
814 DUDZICZ MAłGORZATA MARIA MłAWA
815 PERENC JAN BYDGOSZCZ
816 PERENC PAWEł BYDGOSZCZ
817 HERMANOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
818 ŁASIńSKI DARIUSZ POLICHNO
819 LIBERA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
820 CISZEK ŁUKASZ ŚWIECIE
821 KURS JAROSłAW BYDGOSZCZ
822 BUKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
823 BAZELA ROBERT BYDGOSZCZ
824 BRZYKCY LUCYNA BYDGOSZCZ
825 SZLYK MACIEJ INOWROCLAW
826 BRZYKCY DARIUSZ BYDGOSZCZ
827 SIMINSKA BEATA BYDGOSZCZ
828 MODZELEWSKA MARIA BYDGOSZCZ
829 CHECHŁA AGATA BYDGOSZCZ
830 KAPELEWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
831 SADOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
832 PIEKARSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
833 STęPIEń STANISłAW BYDGOSZCZ
834 JĘDRAL JANUSZ JEżEWO
835 KALLAS-LIPSKA ANETTA BYDGOSZCZ
836 LIPSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
837 NOWAK PAULINA BYDGOSZCZ
838 SUPKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
839 WIESE GRZEGORZ KORONOWO
840 MEYER MACIEJ BYDGOSZCZ
841 SKARWECKI MICHAł BYDGOSZCZ
842 KOłODZIEJSKI DAWID ŻNIN
843 SZCZEśNIEWSKA AGATA BYDGOSZCZ
844 STRZYżEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
845 KUTOWSKI WIESłAW BUKOWIEC
846 JURASZEK ANETTA BYDGOSZCZ
847 PRZYBYLSKI RAFAł JANIKOWO
848 PORęBA PAWEł MROCZA
849 JóźWIAK EWELINA ZIELONCZYN
850 BITNER DAREK BYDGOSZCZ - FORDON
851 HASS ADAM BYDGOSZCZ
852 HAMLING PIOTR TORUń
853 LEWANDOWSKI BARTOSZ ELBLąG
854 KALA MICHAŁ ŁABISZYN
855 GIOLDA HALINA BYDGOSZCZ
856 KLAWIKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ
857 WOźNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ
858 KRAśNIEWSKI ŁUKASZ WARSZAWA
859 GOłEMBIEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
860 ZIęTAK JOANNA BRZOZA
861 MACIEJEWSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
862 MILLER PAULINA BYDGOSZCZ
863 MATOSEK PIOTR GDYNIA
864 MąDRZYńSKA KAMILA BYDGOSZCZ
865 PAJąK GRZEGORZ POZNAń
866 ŁUKASZEWSKI MARCIN JANIKOWO
867 ANDRULEWICZ DOMINIKA BYDGOSZCZ
868 CZECHOWSKI WIESłAW BYDGOSZCZ
869 SUTUłA MICHAł TORUń
870 SOłDON HALINA OSIELSKO
871 SOłDON BOGUSłAW OSIELSKO
872 OLEK HONORATA ŚWIEKATOWO
873 KOłASKI PIOTR POZNAń
874 GAPSKI JAROSłAW NIEMCZ
875 ADAM KATARZYNA POZNAń
876 WYSOCKI ZBIGNIEW BARCIN
877 RUSAK RAFAł BYDGOSZCZ
878 RUSAK PAULINA BYDGOSZCZ
879 SMUCZYńSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
880 JACKOWSKA ALICJA BYDGOSZCZ
881 SIKORSKA-CUPA MAGDALENA BYDGOSZCZ
882 DĄBROWSKI ARTUR WROCŁAW
883 DRZEWUCKA ANNA BYDGOSZCZ
884 GAWROńSKI MARCIN ZłOTNIKI KUJAWSKIE
885 SIMIńSKA ZUZANNA BYDGOSZCZ
886 PODLEWSKA MICHALINA UNISłAW
887 UGOREK MIROSLAW BYDGOSZCZ
888 SZAJBE MICHAł BYDGOSZCZ
889 DąBROWSKI RAFAł TORUń
890 KAMIńSKI MARCIN NAKłO NAD NOTECIą
891 BIELEWICZ WOJCIECH ŚWIECIE
892 FELCYN JUSTYNA BYDGOSZCZ
893 GOłASZEWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
894 GACKOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
895 PISARSKI IGOR BYDGOSZCZ
896 NAPORA MATEUSZ BYDGOSZCZ
897 WARYLEWSKI DARIUSZ ŁOCHOWICE
898 KWIATKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
899 HINZ ANICETA BYDGOSZCZ
900 HIRT TOMASZ BYDGOSZCZ
901 DALECKA KAROLINA BYDGOSZCZ
902 BUKOWIńSKA GRAżYNA BYDGOSZCZ
903 MUSZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
904 STAWICKI KAZIMIERZ WłOCłAWEK
905 SOWIńSKI PIOTR ŁOCHOWICE
906 DĄBROWSKI WIKTOR SZCZYTNO
907 WOJCIECHOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
908 PUCHOWSKI BARTOSZ IWIEC
909 WODYńSKI KAROL GDAńSK
910 WIECZOREK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
911 MARKS SZYMON BYDGOSZCZ
912 WRóBLEWSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
913 KAńCZEWSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
914 KUFEL ELżBIETA BYDGOSZCZ
915 POL ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
916 ZALEWSKI SEBASTIAN BIAłE BłOTA
917 RYCHARSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
918 DROżNIEWSKA ADA STRZELCE GóRNE
919 KOWALSKI PIOTR BYDGOSZCZ
920 SZYMAńSKI PAWEł BYDGOSZCZ
921 ANDRZEJEWSKI RYSZARD BYDGOSZCZ
922 UBYCH KRYSTIAN CHOSZCZNO
923 GRZEHNIK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
924 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
925 KOWALSKI ANDRZEJ IłAWA
926 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
927 ZIWELIńSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ
928 ZIELIńSKA ELżBIETA BYDGOSZCZ
929 DZIEKOńSKI RAFAł BYDGOSZCZ
930 BłAżEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ
931 MELE MACIEJ DOBRCZ
932 TOMASIK SYLWIA BYDGOSZCZ
933 STASZKIEWICZ RADOSłAW BYDGOSZCZ
934 WESOłOWSKI JAKUB NEKLA
935 KACZMAREK BEATA BYDGOSZCZ
936 KACZMAREK JACEK BYDGOSZCZ
937 MUZOLF MARIUSZ BYDGOSZCZ
938 SROKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
939 PILECKI GUSTAW BYDGOSZCZ
940 PILECKI PIOTR BYDGOSZCZ
941 SIEG PAWEł BYDGOSZCZ
942 MAJKA MAREK ŚWIECIE
943 SIUDA MAREK BYDGOSZCZ
944 KULAS BARTOSZ BYDGOSZCZ
945 BISKUP DOROTA BYDGOSZCZ
946 SEKULSKI PAWEł SIERPC
947 NALAZEK ANNA ZAMOść
948 BALUTA MARCIN BYDGOSZCZ
949 SOBCZAK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
950 KAźMIERCZAK PATRYK INOWROCłAW
951 JĘDRZEJCZYK MIKOŁAJ WYSTęP
952 SAWICKI ROBERT BYDGOSZCZ
953 KWIATKOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
954 KWIATKOWSKA BOżENA BYDGOSZCZ
955 ZIELIńSKI NICOLAS BYDGOSZCZ
956 NOWACZYK JAKUB BYDGOSZCZ
957 ZIELIńSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
958 PIASECKI JAROSłAW TORUń
959 MIELCAREK ROBERT INOWROCłAW
960 SUCZYŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ
961 WIEROMIEJ MAGDALENA BYDGOSZCZ
962 DOłHUN ADAM GDAńSK
963 SZWEDA WOJCIECH WIęCBORK
964 STELMACH MICHAł WIęCBORK
965 ŚLIWIńSKA MAGDALENA BOBROWO
966 TOMASZEWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
967 GAURA ŁUKASZ BYDGOSCZ
968 BUKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
969 CEJKO SłAWOMIR BYDGOSZCZ
970 KRZYżANOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
971 KORACH PAWEL BYDGOSZCZ
972 CZYżEWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
973 KIKUL MATEUSZ OSTRODA
974 FELCZAK ANDRZEJ GDYNIA
975 OBRęBSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
976 SCHROEDER PAWEL BYDGOSZCZ
977 GRABOWICZ JERZY USTKA
978 KOJRO ANETTA BYDGOSZCZ
979 RASZLIńSKA MARIOLA BYDGOSZCZ
980 KOJRO MACIEJ BYDGOSZCZ
981 WDOWIAK DARIUSZ BYDGOSZCZ
982 ZIELIńSKI OLAF BYDGOSZCZ
983 SAS PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ
984 MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ TORUń
985 WDOWIAK KAMIL BYDGOSZCZ
986 MARCINIAK KRZYSZTOF BORóWNO
987 SZYLING EMILIA WIęCBORK
988 MANDOSIK JERZY GRUDZIąDZ
989 RYBACKA PAULINA BYDGOSZCZ
990 KIEłPIKOWSKI WIKTOR BYDGOSZCZ
991 SURUS MAREK GDAńSK
992 KOKOCIŃSKI MICHAŁ ŁABISZYN
993 BALIK PIOTR BYDGOSZCZ
994 FRANASZEK PAULA BYDGOSZCZ
995 JANKOWSKA MARTA BYDGOSZCZ
996 ŚWIERCZYńSKI MARCIN OSIELSKO
997 DALECKA MARIA BYDGOSZCZ
998 SAWICKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
999 POPIELA MAKSYMILIAN BYDGOSZCZ
1000 NAGóRSKA ELżBIETA ŁOCHOWICE
1001 SYNAKIEWICZ PIOTR BYDGOSZCZ
1002 ŚWITAłA KAROL BYDGOSZCZ
1003 SIDOR MARCIN BYDGOSZCZ
1004 SZULAKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1005 SZULAKOWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
1006 SINGER WOJCIECH BYDGOSZCZ
1007 TUCHOLSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
1008 KUBIAK RAFAł SOLEC KUJAWSKI
1009 GRACZYKOWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1010 KUREK PIOTR BYDGOSZCZ
1011 LAU ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1012 LIS SłAWOMIR ŻOłęDOWO
1013 SZYLMAN MACIEJ ŁOCHOWO
1014 PRZYBYłKA MATEUSZ SęPóLNO KRAJEńSKIE
1015 KOZłOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1016 GAłAJ ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1017 MODRZYńSKI PAWEł TORUń
1018 FURMAńCZYK MICHAł BYDGOSZCZ
1019 ZWIEWKA SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1020 JESKE MICHAł BYDGOSZCZ
1021 KRUSZYńSKA JULIA BYDGOSZCZ
1022 KRUSZYńSKI JERZY BYDGOSZCZ
1023 KACZMAREK WIOLETTA BYDGOSZCZ
1024 TYBURSKI KAMIL BYDGOSZCZ
1025 CYL DAWID BYDGOSZCZ
1026 SITEK KATARZYNA BYDGOSZCZ
1027 MATYSZKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ
1028 GURYN OLEKSANDR BYDGOSZCZ
1029 ŚPICA PIOTR JEżEWO
1030 KULCZYŃSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1031 WRZESZCZ MICHAł BYDGOSZCZ
1032 DWULIT MAREK BYDGOSZCZ
1033 ROźNIAKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
1034 WOJTYSIAK DOROTA BYDGOSZCZ
1035 ZEHNER KAROL BYDGOSZCZ
1036 ZAJąCZKOWSKA MONIKA ALEKSANDRóW KUJAWSKI
1037 ZAJąCZKOWSKA MONIKA ALEKSANDRóW KUJAWSKI
1038 JASINIECKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1039 WOźNIAKOWSKA DARIA BYDGOSZCZ
1040 KOCZOROWSKI IRENEUSZ BYDGOSZCZ
1041 LEWICKI PIOTR BYDGOSZCZ
1042 SAWICKI MICHAł GOLUB-DOBRZYń
1043 PłóCIENNIK WOJCIECH DOBRCZ
1044 MROCZEK FILIP BYDGOSZCZ
1045 BURCHARDT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1046 CHOSINSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1047 STELMACH DOMINIKA WARSZAWA
1048 DUBA MICHAł EłK
1049 SPLIT MAREK BYDGOSZCZ
1050 PIOTROWSKI PAWEł GDYNIA
1051 KLEMCZAK BEATA KORONOWO
1052 MICHALEWSKA JUSTYNA BYDGOSZCZ
1053 TOTOń DARIA NAKłO NAD NOTECIą
1054 KARCZEWSKA ANGELIKA BYDGOSZCZ
1055 PIWECKI PAWEł BYDGOSZCZ
1056 STANIEK MARCIN SOLEC KUJAWSKI
1057 URBAńSKI PAWEł WYSTęP
1058 WENDT ARTUR BYDGOSZCZ
1059 SZPARAG JAKUB SZUBIN
1060 RUTKOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
1061 WOJNAROWSKI SZYMON BYDGOSZCZ
1062 GUMOWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
1063 KOWALCZYK MAGDALENA BYDGOSZCZ
1064 KłOPOCKI JAN BYDGOSZCZ
1065 GóRSKI KRZYSZTOF DąBRóWKA NOWA
1066 CZAPIEWSKA MARTA TCZEW
1067 NIEDBALSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
1068 SKORECKI ALEKSANDER BYDGOSZCZ
1069 KAWAłKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1070 GRUSZCZYńSKA EWA BYDGOSZCZ
1071 MIęKCZYNSKI MIłOSZ SICIENKO
1072 KOMOROWSKI RADOSłAW SEROCK
1073 OSTROWICKA DOMINIKA TłUCHOWO
1074 CZAPLEWSKI PATRYK INOWROCłAW
1075 SOBCZAK MARCIN ŻOłęDOWO
1076 BRULIńSKI WOJCIECH KOłODZIEJEWO
1077 BOULGE BEATA BYDGOSZCZ
1078 JANKOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1079 SMERLIńSKI ADAM LIPIENICA
1080 THIELKING KATARZYNA BYDGOSZCZ
1081 RAUT WIESłAW BYDGOSZCZ
1082 REWOLIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1083 WOźNIAK WOJCIECH BYDGOSZCZ
1084 WOźNIAK ADAM BYDGOSZCZ
1085 SOWIńSKA JOANNA NIEMCZ
1086 PILICHOWSKI JANUSZ GNIEWKOWO
1087 ADAMEK MAGDALENA NIEMCZ
1088 FARBICKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1089 OLSZEWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1090 JAKUBOWSKA PAULINA LUBIEWO
1091 JAKUBOWSKI KAROL LUBIEWO
1092 TOMCZAK MARIA BYDGOSZCZ
1093 WIśNIEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1094 GARSZTKA JOANNA TORUń
1095 KOZAK KAROL TORUń
1096 WOłOCH DOROTA BYDGOSZCZ
1097 TRZCIńSKI JAREK SOLEC KUJAWSKI
1098 WALCZAK MAREK SOLEC KUJAWSKI
1099 LUBOMSKI DAWID SOLEC KUJAWSKI
1100 SOBCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
1101 CZARNOWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1102 JURCZAK ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
1103 ŻYCHOWSKI MICHAł SIENNO
1104 BIELAWSKI ROLAND BYDGOSZCZ
1105 BIELAWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ
1106 FEDE JUDYTA SZUBIN
1107 KAMINSKI MARIUSZ OSóWIEC
1108 LEWOSIńSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1109 KOBYRA MARTA BYDGOSZCZ
1110 ŻUREK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1111 RATAJCZAK JAKUB MIęDZYRZECZ
1112 BRZYKCY KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1113 SEROCKI ZBIGNIEW GRUDZIąDZ
1114 ROZPARA KAROL WAłCZ
1115 SEROCKA DANUTA GRUDZIąDZ
1116 LASINSKI SEBASTIAN BORóWNO
1117 KłOSOWSKI MARIUSZ SOLEC KUJAWSKI
1118 SUDAł NINA BYDGOSZCZ
1119 DERENGOWSKI ROBERT PRUSZCZ
1120 KŁOSOWICZ TOMASZ BYSŁAW
1121 DELIńSKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
1122 MAZURKIEWICZ DOROTA BYDGOSZCZ
1123 SZCZAP JACEK BYDGOSZCZ
1124 KUNDE TOMASZ LIPNIKI
1125 MILER JAROSłAW MROCZA
1126 GóRKA TOMASZ BYDGOSZCZ
1127 KUBARSKI JULIAN BYDGOSZCZ
1128 ORłOWSKA MARTYNA BYDGOSZCZ
1129 PUłAWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1130 TOPOLIńSKI HUBERT BYDGOSZCZ
1131 SKRZYPCZYK ANDRZEJ ZAMOść
1132 SZAłKOWSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
1133 ZWARYCZ TOMASZ GRUDZIąDZ
1134 POLAK KRZYSZTOF TORUń
1135 IDCZAK PIOTR NIEMCZ
1136 SZYMAńSKI ROBERT BYDGOSZCZ
1137 BASZYńSKI ADAM SZUBIN
1138 SKORCZ MARCIN BYDGOSZCZ
1139 SCHMIDT ROBERT BYDGOSZCZ
1140 SZOCH TOMASZ BYDGOSZCZ
1141 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1142 SOKOłOWSKI KAROL BYDGOSZCZ
1143 DOMAńSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1144 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA ŚWIECIE
1145 OSOCHOCKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1146 BRZOZOWSKI MARCIN BRZOZA
1147 LIS JANUSZ GRUDZIąDZ
1148 SIUCHNIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1149 EJSMONT MICHAł BYDGOSZCZ
1150 JANOWSKI PIOTR NOWAWIEś CHEłMIńSKA
1151 NAPIERAłA LESZEK ŁABISZYN
1152 PEKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1153 KANIK TOMASZ BYDGOSZCZ
1154 TROJANOWSKI SłAWOMIR ŚWIECIE
1155 DUDA WOJCIECH BYDGOSZCZ
1156 KLAWE ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1157 NOWAKOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ - FORDON
1158 BRZEZIńSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1159 PIOTROWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1160 OPALIńSKI MICHAł BYDGOSZCZ
1161 KUBERA MIROSłAW TULCE
1162 KINSTLER KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1163 OSOWICKI IRENEUSZ STAROGARD GDAńSKI
1164 RADTKE ARTUR SOLEC KUJAWSKI
1165 SOłDON MATEUSZ OSIELSKO
1166 KNASIECKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1167 NAZAR TOMASZ BYDGOSZCZ
1168 BOGUCKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1169 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW
1170 NEJA WOJCIECH BYDGOSZCZ
1171 LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1172 SZYMCZYK ADAM ŚWIECIE
1173 POKORA RAFAł SZPETAL GóRNY
1174 GUZIK KRZYSZTOF GOŁDAP
1175 KUSIAK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1176 BARANKIEWICZ ARTUR TORUń
1177 HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ TORUń
1178 ANDRYAńCZYK ADRIANNA OSIELSKO
1179 PACZKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1180 KOWALKOWSKI PIOTR MAKSYMILIANOWO
1181 KIPCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
1182 MACIEJEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1183 MACIEJEWSKA JULIA BYDGOSZCZ
1184 MACIEJEWSKI JAN BYDGOSZCZ
1185 TUCHOLSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1186 SPóZ EWA CHEłMNO
1187 NOWAK PAULINA BYDGOSZCZ
1188 MASLOWSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1189 DZIEKAN ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
1190 MASłOWSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1191 MEYER MAREK BYDGOSZCZ
1192 DZIEDZIANOWICZ GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1193 STACHOWIAK BARTOSZ ZAMOść
1194 KAMIńSKI MICHAł BYDGOSZCZ
1195 NOWICKI DOMINIK TRZEMESZNO
1196 MICHALEWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
1197 CENA JACEK BYDGOSZCZ
1198 GORZYCKI KRZYSZTOF RADZIEJóW
1199 MIELCAREK ADRIANNA BYDGOSZCZ
1200 KRUSIK TOMASZ BYDGOSZCZ
1201 LISIECKA ALICJA BYDGOSZCZ
1202 BENTKOWSKA NATALIA PRąDOCIN
1203 FUNDATOR WIKTOR CIELE
1204 BASIńSKI ŁUKASZ INOWROCłAW
1205 LISIECKA WERONIKA BYDGOSZCZ
1206 MAZUR WOJCIECH BYDGOSZCZ
1207 KOSSMANN FRANEK BYDGOSZCZ
1208 KRUCZKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1209 ZAJąCZKOWSKA ANNA TRZEBNICA
1210 SOWIńSKA JUSTYNA ŁOCHOWICE
1211 STRABEL ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1212 STRABEL MARIA BYDGOSZCZ
1213 WALCZAK TADEUSZ BYDGOSZCZ
1214 SZNAJDER SEWERYN BYDGOSZCZ
1215 MIGAłA MARZENA NIEMCZ
1216 MIGAłA SłAWOMIR NIEMCZ
1217 TOMKIEL PIOTR BYDGOSZCZ
1218 DUBIEL WERONIKA BYDGOSZCZ
1219 DąBROWSKI ADAM BYDGOSZCZ
1220 WRUKOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1221 TOMANEK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1222 KULKA MAREK BYDGOSZCZ
1223 BARDZIńSKI ŁUKASZ JAKSICE
1224 STASIAK MICHALINA BYDGOSZCZ
1225 KOWALSKI PIOTR BYDGSZCZ
1226 MATUSZAK ARTUR BYDGOSZCZ
1227 BUBIAK HUBERT BYDGOSZCZ
1228 BORZYCH AGATA BYDGOSZCZ
1229 JODKOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1230 KAMIńSKI JAROSłAW TORUń
1231 KOPEć AGATA OSóWIEC
1232 KANIEWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1233 GEZELA JACEK BYDGOSZCZ
1234 RYBAK KRZYSZTOF PRZYłęKI
1235 PLICHCIńSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1236 ZąBKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1237 PIECZKA MARCIN BYSłAW
1238 JANKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1239 KUBIAK SłAWOMIR BYDGOSZCZ
1240 KISIEL TOMASZ BYDGOSZCZ
1241 BORUTA ARTUR BYDGOSZCZ
1242 BARCZAK WłADYSłAW BYDGOSZCZ
1243 TRACZYKOWSKA BARBARA MAKSYMILIANOWO
1244 WłODARCZAK PAWEł PRZYłęKI
1245 JAKUBOWSKA OLIWIA BYDGOSZCZ
1246 KULA ZBIGNIEW OSIELSKO
1247 WERYK SEBASTIAN PL
1248 KRUK RAFAł NIEMCZ
1249 ZALEWSKI KAMIL BYDGOSZCZ
1250 KAMINSKI GRZEGORZ KUSOWO 10/7
1251 PACEK DOMINIKA DOBRCZ
1252 KIEłBASIńSKI ADAM BYDGOSZCZ
1253 ŚWIDERSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
1254 KATULSKI RADOSłAW INOWROCłAW
1255 TURNO SZYMON UNISłAW
1256 ŚWIATOWY RYSZARD BYDGOSZCZ
1257 PORAZINSKA VIKTORIA BYDGOSZCZ
1258 STANECKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1259 KOWALKOWSKI MACIEJ TORUŃ
1260 DOBRZYńSKI FELIKS WARSZAWA
1261 TROJANEK SONIA BIAłE BłOTA
1262 SZCZUTKOWSKI RAFAł GRUDZIąDZ
1263 MALICKA BEATA BYDGOSZCZ
1264 WOźNIAK JAKUB BYDGOSZCZ
1265 TOMCZAK ADAM BYDGOSZCZ
1266 MACKIEWICZ DANIEL BYDGOSZCZ
1267 STELLER MACIEJ BYDGOSZCZ
1268 KWASEK MIKOłAJ BYDGOSZCZ
1269 CHMIELEWSKA KAMILA BYDGOSZCZ
1270 NEUMANN ŁUKASZ WłOCłAWEK
1271 OSZWAłDOWSKA KLAUDIA WYSTęP
1272 ZELEK KAMILA INOWROCłAW
1273 BARTOSZEK WITOLD BYDGOSZCZ
1274 KUTYłA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1275 SENGER MICHAł GąSAWA
1276 KIEłCZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1277 JASłOWSKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1278 RAKOWSKA KATARZYNA SłUPSK
1279 KRECZMER TOMASZ BYDGOSZCZ
1280 SZARMACH KACPER GRóDEK
1281 SZARMACH STANISłAW GRóDEK
1282 ZIELINSKI JÓZEF NAKŁO
1283 BIZON BARTOSZ BYDGOSZCZ
1284 POPKO RADOSLAW DąBRóWKA
1285 KUCHCIAK JóZEF SOśNO
1286 BREJCZAK ROMAN GDAńSK
1287 SZADKOWSKA DIANA SKIERNIEWICE
1288 ZAGALAK RAFAł BYDGOSZCZ
1289 WIERZBOWSKI PIOTR BRZOZóWKA
1290 BAłęCZNA EWA LUBASZ
1291 KUCHARCZYK URSZULA INOWROCłAW
1292 CYGANEK GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1293 GULARSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1294 KULIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1295 BLUKACZ GRZEGORZ TORUń
1296 KORENKIEWICZ LESZEK BYDGOSZCZ
1297 KORENKIEWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1298 BREJCZAK KRZYSZTOF IZBICA KUJAWSKA
1299 NOWACKA GABRIELA GRUDZIąDZ
1300 DRWAL MARIUSZ BYDGOSZCZ
1301 DANAK MICHAł BYDGOSZCZ
1302 SKIBIńSKA ANNA WARSZAWA
1303 DROGORóB MARCIN TORUń
1304 JAREK-KABUłA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
1305 TARKOWSKI DAWID TCZEW
1306 JóZEFIAK IWONA BYDGOSZCZ
1307 MINKIEWICZ MARTA BYDGOSZCZ
1308 RóżAńSKI MARCIN ŻNIN
1309 JANKOWSKA SYLWIA BYDGOSZCZ
1310 PIóR KRZYSZTOF ŚWIECIE
1311 KRZEMINSKI ARKADIUSZ TORUń
1312 GóRA KRYSTIAN BYDGOSZCZ
1313 KUBICZEK GRZEGORZ SOLEC KUJAWSKI
1314 KUBICZEK ADRIAN SOLEC KUJAWSKI
1315 JAROńSKI PAWEł BYDGOSZCZ
1316 SOWA MICHAł BYDGOSZCZ
1317 CIESLEWICZ WALDEMAR BYDGOSZCZ
1318 JAGODZIńSKI KRZYSZTOF WITROGOSZCZ
1319 STELMACH PATRYCJA BYDGOSZCZ
1320 MICHALAK JACEK INOWROCłAW
1321 KUJATT WOJCIECH GDYNIA
1322 RETECKI PIOTR NEKLA
1323 KOśMIDER PAWEł JADOWNIKI RYCERSKIE
1324 MAJER MAGDA BYDGOSZCZ
1325 BANAś MARCIN RAKóW
1326 CYBULSKA ANNA NAKłO NAD NOTECIą
1327 SłOWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1328 WęGRZYńSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1329 WEBER HANNA BYDGOSZCZ
1330 SIMINSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1331 WILCZARSKA - SZAFARCZYK DANUTA BYDGOSZCZ
1332 STAWLUK MARCIN BYDGOSZCZ
1333 BAJBAK MACIEJ TORUŃ
1334 GASZAK JAKUB BYDGOSZCZ
1335 BRUKWICKA MAłGORZATA SICIENKO
1336 WOźNIAK ALINA BYDGOSZCZ
1337 CYRANKOWSKI ARTUR TURZNO
1338 KINASIEWICZ MAREK SKIERDY
1339 ŁOPUSZYńSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1340 MANOWSKA DOMINIKA WIęCBORK
1341 CZERESZKO KRZYSZTOF ZIELONKA
1342 KULA ARTUR OSIELSKO
1343 ZDROJKOWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1344 ZIEMIAńSKI PAWEł INOWROCłAW
1345 SZNAJDER PAWEł BYDGOSZCZ
1346 STAWARSKA ELżBIETA TORUN
1347 KOWALSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
1348 GRZEśKIEWICZ GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1349 SZPONKA ADAM TORUń
1350 HOłOWNIA KAROLINA ZAMOść
1351 ZADROGA ARKADIUSZ DZIEMIONNA
1352 SOSNOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1353 WARCZAK KATARZYNA BYDGOSZCZ
1354 KOLASIńSKA MAłGORZATA SOLEC KUJAWSKI
1355 XXX PAWEł BYDGOSZCZ
1356 MARSZAłEK ANDRZEJ SWARZęDZ
1357 ROMANóW PRZEMEK RAJSZEW
1358 SZYLBERG ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1359 MAZANY MAREK BYDGOSZCZ
1360 KLUSZCZYńSKI ROBERT TORUń
1361 ŻMICH-FóRMANIAK JOANNA BYDGOSZCZ
1362 FóRMANIAK PIOTR BYDGOSZCZ
1363 WEGNER MAREK WIęCBORK
1364 KRYNICKI ROBERT ŻNIN
1365 PACEK PAULINA DOBRCZ
1366 WąDOłOWSKI ROBERT TUCHOLA
1367 ROSIńSKI WOJCIECH BARCIN
1368 WłODEK PRZEMEK BYDGOSZCZ
1369 SZERSZEń KAMIL BYDGOSZCZ
1370 KRAWISZ MACIEJ BYDGOSZCZ
1371 OCHENDAL MACIEJ BYDGOSZCZ
1372 WÓJCIK AGNIESZKA RAJSZEW
1373 BARTCZAK ŁUKASZ DOBRCZ
1374 FORMELLA ALEKSANDRA MARTA NIEMCZ
1375 MACIOSZEK PIOTR KRUSZWICA
1376 GRZENIA JACEK BYDGOSZCZ
1377 NEUMANN ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1378 BARTNIK MIECZYSłAW BYDGOSZCZ
1379 GORBASZEWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1380 KAźMIERCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
1381 TESSA JUSTYNA BYDGOSZCZ
1382 DOłKOWSKI GRZEGORZ NIEMCZ
1383 FABROWSKI DAWID BYDGOSZCZ
1384 MRÓWCZYŃSKI SZYMON TORUń
1385 WOJCIEKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ
1386 MUSZYńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
1387 KRUCZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
1388 PEŻYŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1389 JAGODZIńSKI MARCIN DąBKI
1390 BROKOS PIOTR BARCIN
1391 DOBOSIEWICZ ALEKSANDRA WARSZAWA
1392 KAZIMIERCZAK MARIUSZ KONSTANCIN
1393 NOWICKI TOMASZ ŁOCHOWO
1394 SOBCZAK MICHAł CIECHOCINEK
1395 KURTZMAN CAOILTE JOY BYDGOSZCZ
1396 LYCZMAńSKI ADAM BYDGOSZCZ
1397 BALMOWSKI RADOSŁAW JANIKOWO
1398 JETKA BEATA ŁOCHOWO
1399 BRONISZ WOJCIECH NIEMCZ
1400 BEWICZ PIOTR ŚLESIN
1401 BEWICZ PATRYK ŚLESIN
1402 RITTER TOMASZ BYDGOSZCZ
1403 NIERYCHLEWSKI MARIUSZ LIPNO
1404 ZBIERZCHOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1405 CHODUR AGNIESZKA BYDGOSZCZ
1406 EJSMONT CEZARY BYDGOSZCZ
1407 APANASIEWICZ BARTOSZ BYDGOSZCZ
1408 STAWINOGA URSZULA BYDGOSZCZ
1409 ZYNEL PAWEł SWIECIE
1410 MALICKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1411 SKARBIńSKI PRZEMO NIEMCZ
1412 KLEISTER DIONIZY BYDGOSZCZ
1413 KURDYNOWSKI SZYMON BYDGOSZCZ
1414 GRZELAK TADEUSZ BYDGOSZCZ
1415 BERNACIAK NORBERT NOWA WIEś WIELKA
1416 BURCHARD ŁUKASZ BYDGOSZC
1417 LISEWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
1418 NOWICKI TOMASZ ŁOCHOWO
1419 JANAS RAFAł BYDGOSZCZ
1420 SIELSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1421 KURANT MARCIN BYDGOSZCZ
1422 KURANT ZUZANNA ZAMOść
1423 BOGACZYK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1424 SALIK MAREK OSIELSKO
1425 KATULSKI MACIEJ MOGILNO
1426 WYROSłAWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
1427 WYROSłAWSKA BARBARA BYDGOSZCZ
1428 NITKA ADAM BYDGOSZCZ
1429 ŁąCZNY JAROSłAW BYDGOSZCZ
1430 DUDZIńSKI BOGUSłAW BYDGOSZCZ
1431 DUDZIńSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
1432 PAWłOWSKI RADOSłAW ZIELONKA
1433 STęPNIK ŁUKASZ TUCHOLA
1434 WIśNIEWSKI PATRYK SłUPSK
1435 TWOREK ANETA BYDGOSZCZ
1436 DROPIEWSKI MICHAł ALEKSANDROWO
1437 HOPPE TOMASZ BYDGOSZCZ
1438 PRUSZAK SZYMON BYDGOSZCZ
1439 ZALEWSKA ANNA NIEMCZ
1440 GONCERZ KATARZYNA BYDGOSZCZ
1441 SIóDMIAK JACEK BYDGOSZCZ
1442 GóRSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1443 FUDZIńSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1444 KRAWCZYK PIOTR ŚWIECIE
1445 ZALEWSKI KAMIL BYDGOSZCZ
1446 SIBILSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
1447 BITNER PIOTR BYDGOSZCZ
1448 KRAMARZ ALEKSANDER WARSZAWA
1449 JEDLIŃSKI JANUSZ OSIELSKO
1450 DąBROWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
1451 HOFFMAN JAROSłAW BYDGOSZCZ
1452 NOWICKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1453 SZYMANDERA PAWEł TORUń
1454 KLUSZCZYńSKI MARIUSZ TORUń
1455 ADAś ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1456 RYBAK ŁUKASZ NIEMCZ
1457 ADAś PIOTR BYDGOSZCZ
1458 ULCZYńSKI NIKODEM BYDGOSZCZ
1459 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ
1460 BRZEZIŃSKIA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
1461 GORDON JACEK BYDGOSZCZ
1462 KIERZEK ROBERT LASKI
1463 GAJDZIńSKI ANDRZEJ POZNAń
1464 KULA KRZYSZTOF OSIELSKO
1465 WOźNICA ANNA TORUń
1466 RANISZEWSKI SZYMON BYDGSZCZ
1467 ROCHOWIAK DANIEL TORUń
1468 SZOLZ KAROL BYDGOSZCZ
1469 WITKOWSKI SłAWOMIR ŚWIECIE N/W
1470 KUGACZ ANETA BYDGOSZCZ
1471 POPCZAK PIOTR BYDGOSZCZ
1472 CYBULSKI SEBASTIAN DZIAłDOWO
1473 KRAMARZ NIKODEM BYDGOSZCZ
1474 JARON KRYSTIAN CHORZóW
1475 GMYS TOMASZ BYDGOSZCZ
1476 ULBRICH PAWEł CHORZóW
1477 SZAłYGO ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1478 GROCHOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1479 TATULIńSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
1480 GóRSKA MAłGORZATA TUCHOLA
1481 MUDZIEJEWSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
1482 GOłęBIEWSKI KRZYSZTOF ŚWIECIE
1483 POPIOłEK PIOTR BYDGOSZCZ
1484 MAJDA MATEUSZ WIśNIOWA
1485 KMIEć KAROLINA BYDGOSZCZ
1486 POPłAWSKA OLIWIA BYDGOSZCZ
1487 OLSZEWSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
1488 OLSZEWSKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
1489 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ
1490 POLASIK PATRYCJA BYDGOSZCZ
1491 PIąTKOWSKI MICHAł TORUń
1492 ILONA CZĘSTOCHOWSKA ILONA CZĘSTOCHOWSKA PAKOSC
1493 LEWANDOWSKI TOMASZ SICIENKO


Suma zgłoszeń: 1493

Przestawiamy listę startową zgłoszonych do biegu.
Osobom, które dokonały wpłatę przyznano automatycznie numer startowy.
 
Copyright © 2011-2012 KPZLA

STRONA GŁÓWNA | INFORMACJE | GALERIA | KONTAKT
Projekt: